Kamil Laskowski

Promocja!

Strona internetowa dla prywatnej szkoły

Gotowa strona internetowa dla prywatnej szkoły

Potrzebujesz strony firmowej, a nie chcesz czekać kilkunastu dni na jej realizację, a dodatkowo płacić krocie za jej stworzenie? Zamów gotową stronę internetową dopasowaną do Twoich potrzeb, zmień tekst, zdjęcia, kolorystykę lub cokolwiek zechcesz i ciesz się profesjonalną stroną internetową Twojej firmy.

Gotowa nawet tego samego dnia!

497,00 

Strona typu one-page

Zamów gotową stronę internetową dla Twojej firmy

Nowoczesna strona internetowa dopasowana do urządzeń mobilnych. Świetnie sprawdzi się w każdym biznesie, szczególnie polecana jest jako strona dla prywatnej szkoły. Pamiętaj, że w łatwy sposób możesz edytować treści, zdjęcia, kolorystkę i cokolwiek zechcesz.

Strona internetowa oparta o CMS WordPress

Dzięki systemowi zarządzania treści WordPress obsługa strony internetowej nie sprawi Ci problemu. Dodatkowo masz dostęp do tysięcy dodatków i szerokiego wsparcia technicznego, a także nielimitowanej możliwości rozbudowy strony internetowej.

Prosta obsługa i edycja

Zachwyci Cię jak w łatwy sposób możesz edytować stronę. Dodatkowo otrzymasz kompleksowy poradnik wideo, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł zarządzać stroną internetową. W razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na bezpłatną pomoc techniczną.

 

Wygląd strony głównej

Strona internetowa dla prywatnej szkoły

Twoja nowa strona w 4 krokach:

1. Dokonaj zakupu gotowej strony

2. Zainstaluję stronę na serwerze (nawet tego samego dnia)

3. Ciesz się firmową stroną

4. Dostosuj ją do swoich potrzeb

GRATIS

  • bezpłatne wsparcie techniczne przez 12 miesięcy
  • poradnik (ponad 6 godzin nagrań) z obsługi strony

Opinie klientów

LASKOWSKI WEB&SEO
5.0
Based on 18 reviews
powered by Google
Aleksandra Kiciak
Aleksandra Kiciak
18:11 01 Dec 20
Pełen profesjonalizm, rzeczowe wskazówki. Polecam serdecznie. Szybko i fachowo.
Arkadiusz Kujawowicz
Arkadiusz Kujawowicz
13:06 29 Nov 20
Jestem pełen podziwu profesjonalizmu, strona atrakcyjna i przejrzysta, dokładnie to czego oczekiwałem. Pozycjonowanie... przyniosło rezultaty!!! Dziękuje bardzo za przyjemna, szybka współpracę. Usługę oceniam na 11/10.Gratuluje analitycznego umysłu i podejścia do klienta.czytaj więcej
Piotr Wojciechowski
Piotr Wojciechowski
20:09 22 Nov 20
Polecam firmę. Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do problemu który błyskawicznie został rozwiązany. W... przypadku problemów w przyszłości firma numer 1 od wsparcia i pomocy :)Dziękuję!czytaj więcej
Agnieszka Chorzępa
Agnieszka Chorzępa
20:29 18 Nov 20
Polecam. Szybkie rozwiązanie problemu. Profesjonalizm na wysokim poziomie. Jak będę miała problem, to wiem gdzie mogę... szybko uzyskać pomoc.czytaj więcej
Marzena Iskrzycka
Marzena Iskrzycka
12:58 10 Nov 20
Polecam firmę! Szybki i sprawny kontakt. Zawsze można liczyć na pomoc!
Następne Opinie

Prosta i przyjemna edycja

Nie musisz znać się na tworzeniu stron. Edycja jest niesamowicie prosta i intuicyjna. Zmień tekst, dodaj swoje zdjęcia i ciesz się firmową stroną www.

Łatwe zarządzanie

Zachwyci Cię jak w łatwy sposób możesz edytować stronę. Dodatkowo otrzymasz kompleksowy poradnik wideo, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł zarządzać stroną internetową. W razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na bezpłatną pomoc techniczną.

Zobacz krótki film, aby zobaczyć jak prosta jest edycja strony

Odtwórz wideo

Najczęściej zadawane pytania

Gotowa strona internetowa to szablon który możesz zobaczyć powyżej. Na ten szablon składają się m.in. zakładki strona główna, kontakt, oferta. Instalujemy go na serwerze, a Ty swobodnie możesz go edytować tak aby dopasować stronę do swoich potrzeb. Edycja strony i zarządzenie jest bardzo proste. Ponadto otrzymasz dostęp do wideo poradnika, który krok po kroku pokaże Ci jak posługiwać się stroną, a gdy czegoś nie będziesz rozumiał od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00-20:00 masz dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej.

Więc w skrócie to strona internetowa, której niczego nie brakuje :- )

Bardzo krótko! Przykładowe czasy instalacji strony internetowej wyglądają następująco:

Tego samego dnia – jeśli masz domenę i serwer i dokonałeś zamówienia do godziny 14:00

W ciągu 24h od zakupu – jeśli masz domenę i serwer i dokonałeś zamówienia po godzinie 14:00

W ciągu 1-3 dni roboczych – jeśli nie masz serwera i domeny, dlatego, że aktywacja domeny trwa około 24 godzin i dopiero wtedy możemy rozpocząć prace nad stroną

Nie. Jedyne dodatkowe opłaty które możesz ponieść to zakup domeny i serwera, gdyż bez tego strona nie może prawidłowo funkcjonować. Jeśli nie wiesz czym jest domena i serwer to zobacz poradnik, który Ci wszystko wytłumaczy. Znajdziesz go klikając TUTAJ.

Gotowa strona internetowa to koszt 999zł brutto (z VAT) :- )

Nie masz się czym przejmować. Pamiętaj, że otrzymasz gotową stronę internetową, gdzie wystarczy, że zmienisz treść i już może się stać ona Twoją firmową stroną. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć to od tego masz bezpłatną pomoc techniczną w pakiecie :-)

Dodatkowo masz dostęp do naszego wideoporadnika, który krok po kroku wszystko Ci wyjaśni.

Przede wszystkim nie musisz się martwić! Jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli przywrócimy stronę do poprzednich ustawień i zaś będziesz mógł/a ją dowolnie edytować.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej zakładki na stronie, której nie ma w szablonie (np. cennik, galeria zdjęć, blog,) to dodamy ją dla Ciebie w trakcie instalacji strony. Wystarczy, że wcześniej nas poinformujesz.

To nie problem! Po zakupie skontaktujemy się z Tobą i we wszystkim Ci pomożemy. Możesz wybrać ofertę dowolnej firmy lub skorzystać z naszej propozycji.

Jeśli nie wiesz czym jest hosting lub domena wszystko jest wytłumaczone na naszej stronie.

Potrzebujesz indywidualnego projektu?

Możesz do mnie zadzwonić

lub napisać bezpośrednio na

albo skorzystaj z formularza:

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Anita i Kamil Laskowscy s.c. 43-267 Rudziczka ul. Kleszczowska 9, NIP: 6381841141. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

ZAMÓW WYCENĘ

Napisz co ma zawierać Twoja strona.

Odpowiem w 6 godzin!