TWOJA STRONA WWW

MUSI SIĘ WYRÓŻNIAĆ!

Unikalna strona internetowa jest ważnym elementem w procesie budowania marki i marketingu w firmie. To twoja wizytówka w internecie. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Nie pozwól sobie na utratę klientów przez brak strony internetowej albo jej złe wykonanie.

Zwiększenie widoczności w internecie

Zyskanie nowych klientów

Zwiększenie rozpoznawalności marki

Od pierwszego kontaktu do ukończenia strony w 14 dni!

JAK WYGLĄDA PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH?

1. Rozmowa

Napisz lub zadzwoń i wspólnie omówimy Twoją przyszłą stronę internetową. Ustalimy jak będzie wyglądać i co powinna zawierać.

2. Tworzenie strony

Po naszych ustaleniach biorę się do pracy i na bieżącą informuję Cię o postępach w tworzeniu strony internetowej. Średni czas realizacji to około 14 dni.

3. Testowanie

Po zakończeniu prac możesz przetestować witrynę czy wszystko jest tak jak być powinno. Jeśli tak to publikujemy ją w sieci i staje się widoczna!

4. Wsparcie

Jeśli chcesz mogę zarządzać Twoją stroną internetową i dbać o jej aktualizację, ale możesz też robić to samodzielnie!

Napisz dziś, a Twoja strona będzie gotowa za 14 dni!

STRONA INTERNETOWA, KTÓRA CIĘ WYRÓŻNI

MOBILE DESIGN

DOPASOWANA DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Strony internetowe muszą być dopasowane do urządzeń mobilnych, a ja właśnie takie projektuję. Responsywne strony internetowe, które na długo pozostają w pamięci i są dostosowane do wszystkich urządzeń.

Po co tracić klientów, którzy wchodzą poprzez urządzenia mobilne?

strony internetowe dopasowane do urządzeń mobilnych

NOWOCZESNY WYGLĄD

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Chcę aby Twoja strona internetowa się wyróżniała. Dobiorę dla Ciebie niepowtarzalny szablon graficzny dopasowany do Twojej branży i tematyki strony.

Stworzona strona internetowa przykuje uwagę klienta i pozostanie mu w pamięci na dłużej. Koniec z prostymi rozwiązaniami!

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB

DODATKI, KTÓRE MUSISZ MIEĆ

Prowadzisz restaurację, bar, hotel albo jesteś mechanikiem? Każdy klient lubi sprawdzić jak wygląda miejsce które ma odwiedzić. Dodam do Twojej strony internetowej galerię zdjęć, lokalizację Google Maps i wszystko to, co Twój biznes potrzebuje.
dodatki i wtyczki do strony internetowej

ZAUFANIE KLIENTÓW

BEZPIECZEŃSTWO STRONY

Wiem jak ważne jest bezpieczeństwo strony i jej użytkowników. Zdobądź zieloną kłódkę przy pasku adresu i zyskaj zaufanie klientów. Bezpieczeństwo i poufność informacji są niezbędne, aby Twoja firma mogła sprawnie funkcjonować w warunkach rosnącej konkurencji.

Stosując aktywną ochronę danych przed zagrożeniami internetowym zyskujesz pewność, że efekty Twojej pracy nie zostaną utracone.

SZYBKA I WŚCIEKŁA

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nikt nie lubi czekać na to, aż strona internetowa się załaduje. Dlaczego tracić z tego powodu klientów, skoro mogę stworzyć dla Ciebie stronę internetową, która będzie się szybko ładować.
szybkie ładowanie strony internetowej dzięki optymalizacji
obsługa strony internetowej

MOŻESZ ZARZĄDZAĆ STRONĄ

ŁATWA W EDYCJI I OBSŁUDZE

Bez problemu poradzisz sobie z edycją treści na stronie, dodasz nowego posta na blogu, czy zmienisz zdjęcia. Zarządzanie stroną jest niezwykle proste i intuicyjne.

Dodatkowo otrzymasz za darmo poradnik wideo, który krok po kroku wszystko Ci objaśni!

WYSOKA POZYCJA W GOOGLE

ZOPTAMYLZUJĘ STRONĘ DLA WYSZUKIWAREK

W ramach tworzenia strony internetowej sprawę, że będzie ona przyjazna dla wyszukiwarek. Co to znaczy? To znaczy, że łatwiej będzie osiągnąć wyższe wyniki Twojej strony w wyszukiwarce Google.
hosting i domena do strony internetowej

ROK DARMOWEGO HOSTINGU

DOMENA I HOSTING W CENIE

Nie mam ukrytych kosztów. Korzystając z moich usług wraz z stroną internetową otrzymujesz hosting i domenę w cenie. Wybiorę najlepszy hosting dla Ciebie i pomogę Ci w wyborze domeny do Twojej strony internetowej!

Strona internetowa na którą Cię stać!

Cennik stron internetowych

Tworząc strony internetowe dla moich klientów zawsze podchodzę indywidualnie do każdego zlecenia. Napisz do mnie albo zadzwoń, a na pewno ustalimy cenę, która Cię zadowoli.

Tworzę strony internetowe dla małych firm już od 999zł typu wizytówka czy one-page ale również bardzo rozbudowane dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań firmy, gdzie budżet przekracza kilkanaście tysięcy.

Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie z Twoim budżetem na stronę internetową. Wycena jest całkowicie bezpłatna!

Skontaktuj się

Odpowiem tego samego dnia!

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Anita i Kamil Laskowscy s.c. 43-267 Rudziczka ul. Kleszczowska 9, NIP: 6381841141. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

Możesz do mnie zadzwonić

albo napisać bezpośrednio @

kontakt@laskowskikamil.pl

laskowski kamil żory