— ZYSKAJ SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

Opieka nad stroną WordPress

Dla właścicieli stron i sklepów internetowych, którzy potrzebują opieki i stałych aktualizacji WordPressa, wtyczek oraz kopii zapasowych, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej stronie.

 • automatyczne aktualizacje WordPressa i wtyczek co 14 dni
 • automatyczne kopie zapasowe całej strony co 14 dni
 • reakcja na awarię strony: do 8 godzin
 • dedykowany panel klienta
 • gratis: zabezpieczenie witryny przed atakami, wirusami

Pełna opieka nad stroną WordPress

Masz stronę internetową na WordPress lub prowadzisz sklep internetowy oparty o Wocommerce? Pewnie wiesz, że czasem niewłaściwa aktualizacja potrafi zepsuć całą stronę, a naprawienie tego zajmuje Twój cenny czas, który możesz wykorzystać w inny sposób. Czasami męczysz się z dokonaniem prostej zmiany na stronie, która zajmuje Ci pół dnia? Szukasz kogoś, kto zrobi to szybko i sprawnie za Ciebie?

Aktualizacje WordPressa

Automatycznie co 2 tygodnie będzie sprawdzana wersja WordPressa. Jeśli pojawi się nowa wersja zostanie ona zaktualizowana.

Aktualizacja wtyczek

Masz na stronie 10 czy 40 wtyczek, a co chwila pojawiają się nowe aktualizacje? Co dwa tygodnie zostaną one automatycznie zaktualizowane.

Kopia zapasowa strony

Dwa razy w miesiącu utworzę kopię zapasową Twojej strony. Gdy coś pójdzie nie tak na stronie przywrócę jej ostatnią stabilną wersję.

Szybka reakcja na awarię strony

Zawsze tego samego dnia staram się odpowiedź na zgłoszenie, bo wiem jak ważna jest szybka reakcja w przypadku awarii strony.

Dedykowany panel klienta

Łatwa i szybka komunikacja to podstawa. Dzięki temu w łatwy sposób możemy się komunikować, dodawać zadania, rozmawiać czy też przesyłać pliki.

Dodatkowe zabezpieczenie

Twoja strona internetowa zostanie dodatkowo zabezpieczona przed atakami, próbami włamania, wirusami i niechcianym spamem.

Ile kosztuje opieka nad stroną WordPress?

Zadam o aktualizację WordPressa, wtyczek oraz kopię zapasową strony internetowej. Dzięki temu Twoja strona internetowa będzie zawsze zaktualizowana i zabezpieczona przed atakami i wirusami. Dodatkowo zyskasz stale aktualizowaną kopię zapasową strony – gdy coś pójdzie nie tak to w prosty sposób strona zostanie przywrócona do sprawności i działania.

Podstawowa opieka – 99zł /msc

Dla stron i sklepów internetowych, które potrzebują stałych aktualizacji WordPressa, wtyczek i kopii zapasowych, a czasami prostych prac programistycznych.

 • aktualizacja WordPress 2 razy w miesiącu
 • aktualizacja wtyczek 2 razy w miesiącu
 • kopia zapasowa 2 razy w miesiącu
 • reakcja na awarię: do 8 godzin
 • system zgłoszeń: dedykowany panel
 • zabezpieczenie witryny przed atakami, wirusami

Postaw na proste i przede wszystkim sprawdzone warunki współpracy. Nic nie musisz robić, o wszystko zadbam.

Zaufali