Kurs Elementor

Naucz się tworzyć strony internetowe na WordPress

Stale aktualizowany kurs dla osób, które tworzą strony na WordPressie i chcą się nauczyć obsługi wtyczki Elementor PRO.

Dlaczego warto wybrać kurs Elementor?

Cena kursu Elementor: 97zł

ELEMENTOR PRO

29 lekcji

Które krok po kroku nauczą Cię obsługi Elementora w wersji PRO

374 minut

Materiałów wideo z obsługi i zarządzania wtyczką

ZOBACZ FRAGMENTY Z KURSU ELEMENTOR

kurs Elementor PRO – fragment lekcji

Dla kogo jest kurs Elementor?

Jeśli tworzysz strony internetowe na WordPressie i używasz albo chcesz używać wtyczki Elementor do tworzenia ciekawych i profesjonalnych stron internetowych to ten kurs jest dla Ciebie. 

Ten kurs skierowany jest dla osób, które:

ZAMÓW CAŁKOWICIE BEZPŁATNY

Darmowy dostęp do pokazowej lekcji kursu Elementor

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Anita i Kamil Laskowscy s.c. 43-267 Rudziczka ul. Kleszczowska 9, NIP: 6381841141. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie.

Co zawiera kurs Elementor PRO?

Oferowany przeze mnie kurs Elementor Pro zawiera 7 bloków tematycznych i łącznie 29 lekcji co daje łącznie 374 minut nagrań wideo!

Usiądź wygodnie przed komputerem, laptopem czy nawet ekranem swojego smarftona. Zapisując się na kurs Elementora otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej która zawiera tematy podzielone na sekcje, tak aby po koli przejść przez każdy etap. Nie ma Cię przy komputerze? To nie problem! Z kursu możesz korzystać nawet przy użyciu smartfona!

Moduł 1: Kurs Elementor - podstawy

To pierwszy, a zarazem najbardziej rozbudowany element kursu Elementor. W tej części pokazuję instalację motywu Hello Elementor, na którym będziemy pracować oraz wtyczki Elementor. Pokażę Ci obsługę panelu WordPress.

Następnie omówię obsługę wtyczki Elementor, dowiesz się jak edytować treści na stronie, zmieniać kolory, zdjęcia, wstawiać ciekawe efekty do tekstów i zdjęć oraz jak zbudować własną strukturę strony. Ta wiedza pozwoli Ci już tworzyć swoją stronę internetową.

Moduł 2: Jak stworzyć nagłówek i menu za pomocą wtyczki Elementor?

Na tych lekcjach pokażę Ci jak dodać menu do strony internetowej oraz jak ustawić nagłówek w WordPressie. Zobaczysz również w jaki sposób ukryć poszczególne elementy nagłówka na różnych urządzeniach i jak dostosować nagłówek do wersji mobilnych. Za pomocą Elementora stworzymy własny nagłówek dla strony internetowej.

Na tej lekcji nauczysz się wszystkiego co potrzebne do zarządzania nagłówkiem strony internetowej i menu, a więc górną częścią strony na WordPressie.

  1. Jak dodać nagłówek (header) do strony internetowej na WordPressie
  2. Jak ustawić różne wersje nagłówka na różnych stronach
  3. Responsywność i ukrywanie nagłówka
  4. Tworzenie i edycja nagłówka od podstaw

Moduł 3: Tworzenie stopki strony za pomocą Elemenotra

Pokażę Ci czym jest stopka strony, czyli popularny footer oraz jak dodać ją do swojej strony. Nauczysz się tworzyć stopkę strony oraz zobaczysz jak można ją dostosować do urządzeń mobilnych. Zobaczysz jak korzystać z przygotowanych szablonów sekcji footer w Elementorze.

Na tej lekcji nauczysz się wszystkiego co potrzebne do zarządzania stopką strony, a więc tak zwaną sekcją footer. To ten element, który wyświetla się zawsze na dole każdej strony internetowej.

  1. Jak dodać stopkę do strony
  2. Ustawienie i responsywność stopki
  3. Responsywność sekcji footer

Moduł 4: Popup'y - czyli jak zrobić wyskakujące okienko w Elementorze

W ramach kursu Elemenor pokażę Ci tworzenie wyskakujących okienek na stronie, które mogą posłużyć np. do informowania klientów o promocji albo zbierania bazy e-mailingowej. Zobaczysz jak stworzyć własny popup oraz jak ustawić aby wyświetlał się po spełnieniu określonych przez Ciebie warunków.

Moduł 5: Stworzymy formularz kontaktowy za pomocą Elementora

Formularz kontaktowy na stronie to rzecz niezbędna, a na tym kursie zobaczysz jak stworzyć go od podstaw. W ramach kursu stworzymy formularz kontaktowy oraz formularz rezerwacji dla restauracji, który będzie zbierał takie dane jak imię, telefon, datę i godzinę rezerwacji stolika.

Moduł 6: Możliwości wersji PRO

Kurs Elementor PRO to również omówienie wszystkich możliwości wtyczki Elementor. W ramach lekcji online omówię wszystkie dostępne widgety w wtyczce i pokażę ich zastosowanie.

Moduł 7: Stworzymy stronę dla restauracji z wtyczką Elementor

Na sam koniec w ramach kursu zobaczysz jak krok po kroku stworzyć stronę internetową dla kawiarni za pomocą wtyczki Elementor.

Chcesz tworzyć strony internetowe na WordPress?

Masz ochotę stworzyć swoją stronę internetową ale nie wiesz jak się za to zabrać? Masz pomysł i wizję swojej strony ale nie potrafisz jej wykonać tak jak należy? Nie masz odpowiedniej wiedzy z zakresu programowania? No to właśnie ten kurs jest dla Ciebie!

Niezależnie od tego czy chcesz zaprojektować nową stronę internetową, ulepszyć lub unowocześnić aktualną stronę czy dopiero zaczynasz z tworzeniem stron internetowych Elementor ma to, czego potrzebujesz!

W RAMACH KURSU ELEMENTOR STWORZYMY RAZEM OD POCZĄTKU STRONĘ DLA KAWIARNI

strona dla kawiarni stworzona na Kurs Elementor
strona dla kawiarni stworzona na Kurs Elementor

DOSTĘP DO KURSU ELEMENTOR OTRZYMASZ OD RAZU PO ZAKUPIE

ostatnia aktualizacja kursu:
25 czerwca 2021

Kurs Elementor - wygląd lekcji

W ramach kursu Elementor każda lekcja jest w formie wideo. Na każdej z lekcji omawiam krok po kroku dane zagadnienie. Samo poruszanie po kursie jest proste i możesz przechodzić do interesujących Cię tematów, nie musisz uczyć się według kolejności.

Po zalogowaniu do kursu z lewej strony znajduje się menu z widokiem wszystkich tematów i lekcji, które ułatwi Ci poruszanie się po kursie. Wystarczy kliknąć w interesującą Cię lekcję, a otworzy się materiał wideo, który możesz wielokrotnie oglądać. Dodatkowo w trakcie kursu możesz zadawać pytania w sekcji pytań i odpowiedzi, gdzie otrzymasz ode mnie pomoc.

kurs Elementor - wygląd lekcji online
kurs Elementor - wygląd lekcji online

Kurs online to również dostęp z telefonu

Korzystać z kursu Elementor możesz dosłownie w każdym miejscu. Dzięki dostosowaniu kursu do urządzeń mobilnych możesz lekcje oglądać na swoim smartfonie, a potem będąc przy komputerze wykorzystywać zdobytą wiedzę.

W łatwy sposób zalogujesz się do panelu swojego kursu, wybierzesz interesującą Cię lekcję i obejrzysz ją np. w drodze do pracy.

Możesz również zaznaczać lekcje, które zostały przez Ciebie ukończone aby łatwiej poruszać się po kursie.

Prosta nawigacja po lekcjach sprawia, że nie musisz mieć komputera aby korzystać z kursu!

Kurs Elementor możesz bez problemu w całości zobaczyć na swoim smartfonie.

wygląd kursu WordPress na telefonie

KURS ELEMENTOR PRO

Cena standardowa 197zł

teraz za 97zł

Cena jest kwotą brutto. Wystawiam faktury VAT

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie. Na Twój adres e-mail zostaną wysłane niezbędne instrukcje z logowaniem się do platformy.

Tak! Możesz zacząć od pierwszej lub ostatniej lekcji. Od razu po zakupie masz dostęp do całego kursu