/ OBSŁUGA TWOJEGO WORDPRESSA I NIE TYLKO

Opieka nad stroną WordPress

/ ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU

Obsługa strony WordPress

Masz stronę internetową na WordPress lub prowadzisz sklep internetowy oparty o Wocommerce? Pewnie wiesz, że czasem niewłaściwa aktualizacja potrafi zepsuć całą stronę, a naprawienie tego zajmuje Twój cenny czas, który możesz wykorzystać w inny sposób. Czasami męczysz się z dokonaniem prostej zmiany na stronie, która zajmuje Ci pół dnia? Szukasz kogoś, kto zrobi to szybko i sprawnie za Ciebie?

Obsługa strony WordPress to m. in. szybkie usuwanie awarii na stronie, wprowadzanie zleconych zmian, bieżące aktualizacje wtyczek i WordPressa, stały kontakt poprzez Slack/email/telefon, blokowanie spamu, dodawanie nowych funkcjonalności, przeniesienie strony na inny serwer, zwiększenie wydajności/szybkości i wiele więcej.

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać jeden z pakietów. Jeśli potrzebujesz tylko podstawowej opieki w postaci aktualizacji WordPressa i wtyczek oraz wykonywania kopii zapasowej to skorzystaj z najtańszego pakietu – gdy będziesz potrzebował dodatkowej pracy programistycznej po prostu zostanie ona dodatkowo wyceniona. Dzięki temu koszty obsługi WordPressa będą naprawdę niskie.

Jeśli wiesz, że na Twojej stronie w każdym miesiącu będzie do wykonania kilka zadań wybierz jeden z pakietów godzinowych. W ten sposób będziesz miał kontrolę nad realizowanymi zadaniami, a niewykorzystane godziny przejdą na następny miesiąc/zdanie. Przed wykonaniem każdego zlecenia w dedykowanym panelu zobaczysz ile godzin potrzeba na jego realizację, dzięki czemu masz pełną kontrolę kosztów.

/ CZY JEST TANIO? JEST TANIO!

Opieka nad stroną WordPress – cennik

Podstawowa opieka – 299zł /msc

Dla małych stron i sklepów internetowych, które potrzebują stałych aktualizacji WordPressa, wtyczek i kopii zapasowych, a czasami prostych prac programistycznych.

Rozbudowana opieka – 499zł /msc

Dla stron i sklepów internetowych, które oprócz stałych aktualizacji i kopii bezpieczeństwa potrzebują dodatkowego wsparcia i prac programistycznych.

/ DROBNE LUB WIĘKSZE ZMIANY NA STRONIE?

Cennik prac programistycznych

Wybierz jeden z interesujących Cię pakietów. Jeśli nie wiesz na który się zdecydować – napisz e-mail lub zadzwoń, a pomogę wybrać odpowiedni pakiet.

Pakiet 1h - 150zł

Potrzebujesz drobnej zmiany na stronie? Koszt prac programistycznych to tylko 150zł za godzinę.

Pakiet 5h - 650zł

Potrzebujesz większej zmiany na stronie? Koszt prac programistycznych to tylko 130zł za godzinę.

Pakiet 10h - 1200zł

Szykuje się mała przebudowa lub rozbudowa? Większy pakiet to większe korzyści.

/ DROBNE LUB WIĘKSZE ZMIANY NA STRONIE?

Dlaczego warto?

Wybierz jeden z interesujących Cię pakietów. Jeśli nie wiesz na który się zdecydować – napisz e-mail lub zadzwoń, a pomogę wybrać odpowiedni pakiet.

Podstawowa i rozbudowana opieka nad WordPressem

Zadam o aktualizację WordPressa, wtyczek oraz kopię zapasową strony internetowej. Dzięki temu pakietowi Twoja strona internetowa będzie zawsze zaktualizowana i zabezpieczona przed atakami i wirusami. Dodatkowo zyskasz stale aktualizowaną kopię zapasową strony – gdy coś pójdzie nie tak to w prosty sposób strona zostanie przywrócona do sprawności i działania.

Dedykowany panel klienta

Łatwa i szybka komunikacja to podstawa. Szczególnie wygodna w przypadku pakietów godzinowych, ale dostępna również w pakiecie podstawowym. Dzięki dedykowanemu panelowi klienta w łatwy sposób możemy się komunikować, dodawać zadania, rozmawiać czy też przesyłać pliki.

Szybki czas reakcji na zgłoszenie

Zawsze tego samego dnia staram się odpowiedź na zgłoszenie, bo wiem jak ważna jest szybka reakcja w przypadku awarii strony. Gdy prowadzisz sklep internetowy, a strona nie działa to nie zarabiasz – a właśnie tego chcemy uniknąć. Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00, a w szczególnych przypadkach i w niedzielę.

Doradztwo i pomoc

Myślisz o rozbudowaniu strony internetowej lub sklepu? Chcesz dodać nową funkcjonalność? Z chęcią wysłucham Twojego pomysłu i podpowiem jak możemy wdrożyć nowe rozwiązania.

Rozpoczynamy świetną współpracę?

Zamów bezpłatną wycenę.

Odpisuję w 24 godziny.

/ CZEKAM NA WIADOMOŚĆ